Rezervasyon Yap: +90 532 253 7733
İletişim
Gülümsemeniz bizim ilham kaynağımız.

Odalar

Otelimiz 5800 m² üzerine kurulu olan tesis 3 bloktan oluşmaktadır. Tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak ayrıntılara sahip 184 adet standart oda, 28 adet aile odası, 2 adet deluxe family, 1 adet suite oda, 5 adet deluxe oda, 2 adet engelli odamız mevcuttur.

Standart Oda
BOYUT 18-25 M2
Yatak 2 Tek/1 Çift/1 Tek 1 Çift

Odalarımız seramik zeminden oluşmaktadır ve tamamında ortapedik yatak, 1 adet tabure, makyaj aynası, 1 adet Tv, Uydu yayını, telefon, klima, mini bar, saç kurutma makinesi, kasa(ücretli), oda servisi(ücretli) ve balkon bulunmaktadır. Maksimum 2+2 kişi konaklayabilir.

Detaylar
Aile Odası
BOYUT 55 M2
Yatak 2 Tek / 1 Çift

Odalarımız seramik zeminden oluşmaktadır ve tamamında 2 adet tek ve 1 adet çift kişilik ortapedik yatak, makyaj aynası,1 adet TV, Uydu yayını, telefon, klima, mini bar, banyo, saç kurutma makinesi, kasa(ücretli), oda servisi(ücretli) ve balkon bulunmaktadır.Minimum 2 , maksimum 5 kişi konaklayabilir.

Detaylar
Suite Oda
BOYUT
Yatak 1 Çift Kişilik

Odalarımız seramik zeminden ve 2 odadan oluşmaktadır. Bir odada çift kişilik yatak, diğer odada 1 adet koltuk bulunmaktadır. Makyaj aynası,2 adet TV, Uydu yayını, telefon, klima, mini bar,boy aynası, banyo, saç kurutma makinesi, kasa(ücretli), oda servisi(ücretli) bulunmaktadır. Maximum 4 kişi konaklayabilir.

Detaylar
Deluxe Standart Oda
BOYUT
Yatak 1 Çift Kişilik

Odalarımız seramik zeminden oluşmaktadır ve tamamında bir çift kişilik ortapedik yatak ve bir adet koltuk bulunmaktadır. Makyaj aynası,1 adet TV, Uydu yayını, telefon, klima, mini bar,boy aynası, banyo, saç kurutma makinesi, kasa(ücretli), oda servisi(ücretli) bulunmaktadır. Maximum 2+1 kişi konaklayabilir.

Detaylar
Deluxe Family
BOYUT
Yatak 2 Tek / 1 Çift

Odalarımız seramik zeminden oluşmaktadır. 2 adet tek ve 1 adet çift kişilik ortapedik yatak, makyaj aynası,2 adet TV, Uydu yayını,telefon, klima, mini bar, banyo, saç kurutma makinesi,boy aynısı, kasa(ücretli), oda servisi(ücretli) bulunmaktadır. Maksimum 5 kişi konaklayabilir.

Detaylar