Rezervasyon Yap: +90 532 253 7733
İletişim

Aktiviteler

Krizantem Hotel aktiviteleri Türk Hamamı, Masa Tenisi, Animasyon şovları, Fittness Center, Mini kulüp, 04 -12 yaş arası çocuklar için oyun parkı, Kablosuz internet bağlantısı , Kaydırak, Dart , Plaj voleybolu gibisinden bir çok aktivite düzenliyoruz.

Krizantem Hotel olarak tatilinizi unutulmaz kılmak için tesisimizin birçok noktasında güzel aktiviteler düzenliyoruz. 150 metreküp su kaydırağı bulunan Aqua parkında, adrenalin ve eğlenceyi doruğa çıkarıyoruz. Aynı zamanda güne havuzlarımızda yapılan sabah aktiviteleri ile spora başlıyoruz. 400 metreküplük Relax Pool, aradığınız huzur ve sükuneti sunuyor.


Küçük misafirlerimizin aileleri ve çocuk kulübü ile eğleneceklerinden eminiz. Su parkında özel bir su kaydırağı olan küçüklerimiz için unutulmaz heyecanlar yaşanacak. Aynı zamanda yüz boyama, dans ve eğlence gibi birçok etkinlikle gülen çocukluğun hatırası olacak. Özel plajımızda deniz aktivitelerine ev sahipliği yapmayı unutmayız. Sahilde misafirlerimizle birlikte hem rekabetçi hem de eğlenceli su oyunları yapıyoruz.